.به وب سايت ديار عاشقان"روشنگري مکتب تشيع"خوش آمديد website Diyar asheghan "School of Enlightenment Funeral" Welcome

دیار عاشقان"روشنگری مکتب تشیع" - دشمن شناسی
 

بِسمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
تَبَّت یَدَا أَبی لَهَبٍ وَ تَب‏(1) مَا أَغْنی عَنْهُ مَالُهُ وَ مَا كسب‏(2)
سیَصلی نَاراً ذَات لهََبٍ‏(3) وَ امْرَأَتُهُ حَمَّالَةَ الْحَطبِ‏(4) فی جِیدِهَا حَبْلٌ مِّن مَّسدِ(5)

+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

:::::::::::::دانلود کتاب هنر نيست خواندن کتاب هنر است:::::::::::::

حجم کتاب ها در حد مقياس با کليو بايت مي باشد
 

ایجاد تغییراتی در بخش کتابخانه

کتاب هاي ارزشمند شيعي           کتاب هاي فرق و مذاهب

     کتاب هاي ارزشمند اسلامي          کتاب هاي قرآنی و احکام

دو کتاب بحارالانوار و الغدير         کتابهاي آموزشي و .....

 

+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

قاتل شهید شوشتری کیست؟

شهید شوشتری

مقدمه:

در اخبار روزهای گذشته متاسفانه خبر تاسف بار شهادت سردار نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  را شنیدیم. خبر تاسف بار شهادت ایشان و فرماندهان سپاه سیستان وبلوچستان، سران عشایر و طوایف سنی وشیعه بوسیله حمله انتحاری برای همه ما بهت آور و درعین حال تامل برانگیز بود.این اقدام تروریستی زمانی به وقوع پیوست كه این گروه از فرماندهان در تدارك برگزاری همایش وحدت میان عشایر شیعی و سنی استان  بودند.انفجار مذكور در شرایطی صورت گرفته كه هنوز همه مهمانان این همایش در محل حضور نیافته بودند، در حالی كه اگر انفجار دیرتر انجام می شد، تعداد شهدا بسیار بیشتر می شد.

در این چند روزه بخش جامعه وسیاست تبیان به اطلاع رسانی درباره این حادثه تروریستی پرداخت و شما چه از طریق تبیان و یا سایر رسانه ها درباره کم وکیف این حادثه تروریستی قرار گرفته اید.اما در این مجال، ما به دنبال بررسی زمینه ها ،بازتابها و عوامل این حادثه خواهیم بود.

نوع این عملیات  تروریستی که پس از جنگ تحمیلی بی سابقه است و هدف قرار دادن جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این برهه خاص، نشان می‌دهد که برای شناسایی چنین اهداف بزرگی احتیاج به شناسایی و  سپس عملیات است

چه کسی مسوولیت این جنایت را پذیرفت؟

مانند اکثر جنایتهای تروریستی سالهای اخیر در سیستان و بلوچستان گروهک جندالله با انتشار بیانیه ای مسولیت این عملیات انتحاری را پذیرفت. سایت نزدیك به این گروه ، این عملیات را..............

سايت اطلاع رساني تبيان

ادامه مقاله در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

مناظره محمد بن عبدالوهاب با خدا !!!
بسم الله الرحمن الرحيم

آنچه در اينجا مي خوانيد مناظره اي است فرضي ميان خداوند متعال و محمدبن عبدالوهاب که سخنان خداوند از قرآن کريم اخذ و سخنان محمدبن عبدالوهاب از افکارش و افکار وهابيان امروز گرفته شده است.


-   خداوند متعال : و إذ قلنا للملائکه اسجدوا لآدم فسجدوا الا ابليس ابي و استکبر و کان من الکافرين (بقره /34) ؛ هنگامي که به ملائکه گفتيم براي آدم سجده کنيد , همه سجده کردند جز ابليس که امتناع کرد و تکبر ورزيد و از کافرين بود.
-   محمد بن عبدالوهاب : خدايا اين شرک است  که تو به ملائکه فرمان داده اي آدم را سجده کنند . چرا مردم را به سجده بر آدم وادار مي کني ؟

-   خداوند متعال :  و رفع ابويه علي العرش و خرُّوا له سُجدا و قال يا ابت هذا تأويل روياي من قبل قدجعلها ربي حقا (يوسف/100) ؛ يوسف پدر و مادرش را بر تخت نشاند و برادران يوسف پيش او به سجده افتادند . يوسف گفت : اي پدر! اين تأويل خواب من است که پيش از اين ديده بودم و خداوند آن را محقق ساخت.

-   محمد بن عبدالوهاب :  خدا يا چرا پيامبرت يعقوب و يوسف بايد اجازه دهند که برادرانش پيش او سجده کنند . برادران يوسف مشرک شده اند و قتل شان واجب . يعقوب و يوسف بايد آن ها را مي کشتند.

-   خداوند متعال : و إذ جعلنا البيت مثابه للناس و أمنا و اتخذوا من مقام ابراهيم مصلي (بقره/125) ؛ [به ياد بياوريد] هنگامي که ما کعبه را محل بازگشت مردم و محلي امن قرار داديم. [براي تجديد خاطره] مقام ابراهيم را محل عبادت خود قرار دهيد .

-   محمد بن عبدالوهاب : خدايا چرا گفته اي مقام ابراهيم را محل عبادت خود قرار دهيد . چرا مکان يک بشر را محل عبادت خود قرار مي دهي ؟ اين شرک است . هيچ بشري به هيچ وجهي نبايد دخلي در عبادت تو پيدا کند. چرا يک بيابان نامربوط به بشر را محل عبادت خود قرار ندادي که مقام ابراهيم را محل عبادت خود قرار دادي ؟ اين باعث مي شود مردم ياد بگيرند و محل اولياي ديگري چون رسول خدا(ص) و علي (رض) و... را محل عبادت خود قرار دهند . اين ها همه شرک است .

 


ادامه مطلب
+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

آیا اهل سنت کافر است؟؟؟

آیا وهابیت کافر است؟؟؟

آیا یهودیان کافر اند ؟؟؟

آیا مسحیان کافر اند؟؟؟

آیا آیا آیا ؟؟؟؟؟؟

 

 

حد بین کفر و ایمان

 دو کلمه اسلام و کفر کاربردها و موارد استعمال مختلفي دارند که بيان خواهد شد:
1. کافر يعني کسي که از خدا و رسولش شناختي نداشته و لذا اعتراف به خداي خدا نمي کند.
2. کافر يعني کسي که از روي عناد و جحود استکبار ورزيده و قلباً تسليم خدا نبوده و لساناً هم اعترافي ندارد. هر چند فکر و انديشه اش تسليم است.
3. کافر يعني کسي که اعتقاد و باور قلبي ندارد هر چند در زبان اقرار به وحدانيت خدا نموده و در ظاهر به دستورات ديني هم عمل مي کند.
اما واژه اسلام به معناي تسليم بوده (نهج البلاغه، حکمت 125) و داراي مراتب و انواعي است:
1. تسليم و اسلام ظاهري و زباني که انسان فقط با زبان به تعليمات و آموزه هاي اسلامي معترف باشد درست مثل حريفي که در ميدان نبرد شکست خورده، لذا با زبان و يا هر علامتي ديگر مي فهماند که تسليم است و لذا عملاً از فرمان حريف تبعيت مي کند در حالي که فکر و انديشه او، دل و جان او تسليم نيست، لذا انديشه اش در فکر اين است که چگونه بر حريف چيره شود، عواطف و احساسات او دائماً بر دشمن نفرين مي فرستد، اين نوع تسليم منتهاي قلمرو زور مي تواند باشد.

 

پاسخ در مقاله اي بسيار مفيد

ادامه مطلب


ادامه مطلب
+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

کمیته سیصد(کانون توطئه های جهانی)

روشنگری درباره این کتاب که شایعه ها و شبهات بسیاری را همراه داشته...

کتابي تحت عنوان کميته سيصد، کانون توطئه هاي جهاني نوشته جان کولمن منتشر شده است که بر اساس اظهارات نويسنده کتاب و پژوهشي که انجام داده است کميته اي سيصد نفره حکومت آمريکا و ساير مراکز و نهادها و دولت هايي را که در راستاي انديشه آمريکايي فعال هستند زير تدبير خود دارند. گروهي که نزد آن ها اقتصاد، سياست، فرهنگ، دانش و جنگ همه به يک چيز تبديل مي شود و ماهيتي استکباري مي يابد. دانشي که جنگ تمدن ها و قتل عام مردم بي دفاع را مشروع مي سازد. نظرياتي که در قلمرو رشد اقتصادي، کشورهايي همانند فيليپين، مکزيک و آرژانتين را طعمه آمريکا مي سازد. بر اين اساس برخورد و مقابله با ايران و فشار عليه نظام جمهوري اسلامي با شيوه هاي مختلفي به کار برده مي شود تا نظام را وادار به پيروي از سياست هاي آمريکا نمايند يکي از اين راهها به راه انداختن جنگ رواني عليه ايران است جان کولمن در تبيين اين نظريه «دانش جنگ رواني و سلطه گري» مي نويسد: شخص را در مقام ترديد و ترس به ترتيبي نگاه داريد که از مواضع فکري خود ناآگاه بوده و نداند بايد در انتظار چه چيزي باشد افزون بر آن اگر دودليهاي ميان انضباط سخت و هراس و برخورد مطلوب با زندگي، با انتشار اخبار متضاد همراه باشد، به گونه اي که فرد در موقعيتي نامعلوم قرار گيرد در شناخت راهي که او را به مقصود نزديک يا دور مي سازد، دچار سرگرداني کامل خواهد بود. در چنين شرايطي حتي کساني که داراي آرمان مشخصي بوده و براي هر گونه خطر کردن آمادگي داشته باشند، بر اثر تضاد دروني خود، نسبت به آنچه بايد انجام دهند. دچار تزلزل خواهند گشت».  تهديدات جرج بوش عليه ايران پس از جنگ با افغانستان و حمله به عراق، دقيقا اجراي همين نظريه از يک طرف تهديد و از طرف ديگر تطميع بود، زيرا همزمان با او بعضي از اعضاي کنگره و سران سياسي آمريکا از جمله آلبرايت وزير خارجه دولت کلينتون، ايران را به گفتگو دعوت مي کند. پس از آن جرج بوش نيز اعلام مي کند ايران يا بايد گفتگو کند و يا از نظر ما در ليست محور شرارت و اهداف بعدي آمريکا قرار دارد. اينها نشانه نابساماني و ناهماهنگي ميان سياست مداران آمريکايي نيست، زيرا آن ها هيچکدام از خود حرفي ندارند، بلکه برنامه ريزي مشخصي در پس اين سخنان است، سياست اين است که همراه با افزايش وحشت، اميدواري به گزينش راههاي مورد پسند استکبار افزايش يابد. اما نظام جمهوري اسلامي ايران نشان داده است.
که بر اساس تعاليم اسلام و فرهنگ ناب اسلامي نه تنها تحت انقياد کشورهاي غربي و سلطه گر قرار نمي گيرد بلکه با فرهنگ خود فرهنگ منحط غرب را به چالش کشيده است و تا زماني که خوي استکباري غرب باقي است و ماهيت استکبار ستيزي انقلاب اسلامي به جاي خود باقي است، انقلاب اسلامي هيچ گاه به خواست آمريکا تن نخواهد داد. مرحوم امام فرمودند: نکته مهمي که همه ما بايد به آن توجه کنيم و آن را اصل و اساس سياست خود با بيگانگان قرار دهيم، اين است که دشمنان ما و جهان خواران تا کي و تا کجا ما را تحمل مي کنند و تا چه مرزي استقلال و آزادي ما را قبول دارند به يقين آنان مرزي جز عدول از همه هويت ها و ارزش هاي معنوي و الهي مان نمي شناسند آري اگر ملت ايران از همه اصول و موازين اسلامي و انقلابي خود عدول کند و خانه عزت و اعتبار پيامبر اکرم ـ صلي الله عليه و آله و سلم ـ و ائمه معصومين ـ عليهم السلام ـ را با دست هاي خود ويران نمايد آن وقت ممکن است جهانخواران او را به عنوان يک ملت ضعيف و فقير و بي فرهنگ به رسميت بشناسد.2 مقام معظم رهبري نيز فرمودند: تا وقتي که آرمان ها و اهداف قرآني و الهي و اسلامي بر ما و بر اين نظام حاکم است اين نفرت و مقابله با سردمداران استکبار جهاني و در رأس همه، آمريکا به قوت خود باقي است.3


1 . جان کولمن، کميته 300 کانون توطئه هاي جهاني، ترجمه يحيي شمس، تهران، انتشارات علم، 1377ش، ص46.
2. صحيفه نور، ج20، ص237 و 238.
3. روزنامه اطلاعات، 12 / 8 / 73.

+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

پیشینه ابلیس از تمرود

همیشه در دنیا دو نوع دعوت وجود دارد، از یک سو دعوت به خوبیها و صلاح توسط تمامی پیامبران، کتب آسمانی، عقل و فطرت آدمی و از طرف دیگر دعوت به شر و فساد توسط شیاطین و نفس اماره آدمی قرار دارند و هر دو جبهه انسان را به سوی خود می‌خوانند و انسان چون موجودی مختار است با اختیار خویش می‌تواند هر یک از این راهها را برگزیند.


اما یک سئوال اساسی وجود دارد و آن اینکه ما شناختی هر چند مختصر، از خدا داریم ولی شیطان کیست؟ آیا واقعیت دارد یا نه یک موجود خیالی است و هر کس شیطان خود می‌باشد و به بیان خیلی ساده‌تر اصلا موجودی به این نوع در دنیا وجود ندارد و اگر وجود دارد چرا از درگاه الهی رانده شد؟ قبل از رانده شدن کجا زندگی می‌کرد و چه مقامی داشت؟

نام وی
نام اصلی وی حارث (حرث) بوده که به خاطر عبادتهای طولانی مدتش، او را عزازیل یعنی عزیز خدا، می‌گفتند. اما پس از تکبر و خودبینی‌اش، ابلیس نامیده شد، یعنی کسی که از رحمت خدا مایوس گردید و پس از خودداری از سجده بر آدم و رانده شدنش از درگاه الهی، الشیطان یعنی دور شده از رحمت و خیر نام گرفت.

نصیحت گوی فرشتگان
اما در مورد پیشینه او چنین گفته‌اند که خداوند متعال قبل از آفرینش آدم، موجودات دیگری خلق نموده بود که حارث یکی از آنها بوده و در زمین حکومت می‌کرد که این مخلوقات به سرکشی، فساد، قتل و خونریزی پرداختند خداوند ملائکه را مامور قتل و از بین بردن آنها نمود. ملائکه چنین کردند و ابلیس را اسیر کرده و با خود به آسمان بردند.

اما برخی چنین بیان کردند که حارث (ابلیس) در حالی که خردسال بود به اسارت ملائکه در آمد و به همراه آنها به عبادت خدای تعالی مشغول شد. او در آسمان اول، مدتی بین ملائکه، خدا را عبادت کرد. بعد به آسمان دوم و سوم تا بالاخره به آسمان هفتم راه یافت. او در کنار عرش الهی منبری داشت، بالای آن رفته و ملائکه را اندرز می‌داد؛ چون به این رتبه و مقام رسید، با خود گفت: اگر روزی این امر تبلیغ به دیگری واگذار شود، من از او اطاعت نمی‌کنم چون خود را در علم و عمل یگانه روزگار و از همه برتر می‌دانست.

نتیجه غرور
روزی ملائکه در لوح دیدند که به زودی یکی از مقربان درگاه الهی به نفرین ابدی گرفتار خواهد شد پس از حارث با اصرار خواستند که آنها را دعا کند که هیچ یک از ایشان به این بلا مبتلا نشود. او نیز دعا کرد و گفت: خدایا! ایشان را ایمن گردان، ولی خودش را به سبب غروری که داشت، فراموش کرد.

روزی وی دید بر در بهشت نوشته‌اند: نزد ما بنده‌ای است که او را به انواع نعمتها، گرامی می‌داشتیم. اما اگر او را به کاری واداریم، سرپیچی می‌کند و به لعنت ابدی گرفتار خواهد شد. حارث سالها او را لعن می‌کرد ولی نمی‌دانست که در حقیقت دارد خود را لعن می کند!

نمک خورد و نمکدان شکست.
وی روزی دید در لوح نوشته است: "اعوذ بالله من الشیطان الرجیم" پرسید: خدایا! این ملعون رانده شده کیست؟ خدای تعالی فرمود: بنده‌ای است که او را به انواع نعمتها مخصوص می‌گرداندم ولی نافرمانی‌ام خواهد کرد و خوار و بدبخت خواهد شد. گفت: او را به من معرفی نما تا هلاکش کنم. فرمود: زود است او را بشناسی. هنوز او تمرد و سرکشی نکرده است، تا مستوجب مجازات باشد وقتی مامور شد به آدم سجده کند، قبول نکرد. گفت: خدایا! مرا از سجده بر آدم معاف دار تا تو را عبادتی کنم که کسی تا کنون چنین عبادتی نکرده است! خطاب شد: باید آنچه را به تو امر می‌کنم انجام دهی و من جز آن نمی‌خواهم و اینچنین بود که در اثر غرورش از بهشت رانده شده و مورد لعنت الهی قرار گرفت.

گفتگوی شیطان با پیامبر
روایت شده است که صبح آن شبی که پیامبر صلی الله علیه و آله به معراج تشریف بردند و همه جا را دیدند، شیطان خدمت پیامبر آمد و گفت: یا رسول الله! شب گذشته که به معراج تشریف بردید، در آسمان چهارم، طرف چپ "بیت المعمور" منبری بود، شکسته و سوخته و به رو افتاده، آیا آن منبر را شناختی؟ آیا می‌دانی آن منبر متعلق به کیست؟
حضرت فرمودند: خیر، آن منبر متعلق به کیست؟

شیطان عرض کرد: آن منبر من بود، بالای آن می‌نشستم و ملائکه پای منبرم نشسته و من آنها را موعظه می‌کردم، ملائکه از عبادت و بندگی من تعجب می‌کردند. وقتی که تسبیح از دستم می‌افتاد، چندین هزار ملک برخواسته تسبیح را می‌بوسیدند و به دست من می‌دادند. اعتقاد من این بود که خداوند مخلوقی برتر از من خلق نفرموده است. اما امر بر عکس شد و رانده درگاه الهی شدم و الان از من بدتر و ملعون‌تر در درگاه احدیت کسی نیست.

برای مطالعه بیشتر مراجعه شود به بخش رزائل اخلاقی

منابع
مرکز فرهنگ و معارف قرآن، دائرة المعارف قرآن کریم، به نقل از بحارالانوار.
فخرالدین طریحی، مجمع البحرین.
رقیه یعقوبی، دنیای شگفت جن، ابلیس، شیطان.
نعمت الله صالحی حاجی آبادی، شیطان در کمین گاه.


پاسخ به سوالات کاربران در مورد مطلب فوق در بخش نظرات

+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

از بني هيتلر تا بني وهاب

                     

روز های انتخابات ریاست جمهوری ایالت متحده امریکا اكثر مردم جهان و به خصوص مسلمانان با چشم و گوشي تيز اخبار مربوط به انتخابات آينده رياست جمهوري ايالات متحده را پي گيري ميکردند . البته نه به خاطر رنگ و بوي سياسيش كه چيزي بيش از يك نوع دلغك بازي از نوع جورج بوشي نيست، بلكه در درجه اول براي پي بردن به آخرعاقبت باراك حسين محمد علي كريم اوباما‎)‎ديگه كم مونده بود كه بعضي ها تا اينجا برسوننش‎(‎ كانديداي دمكرات كنياي الاصل كه (براي يه سري مصالح سياسي‎(‎ علنا از اسلام برائت جست و وفاداري خود به مسيحيت را اعلام كرد. اين پرفسور آمده از سياهچاله هاي فقر و بدبختي كنيا كه اينك براي رسيدن به تخت قيصر زمان رقباي سفيد پوستش را يكي پس از ديگري كنار مي زند؛ بدون اينكه كسي جرات بكند اصليت آفريقايي و سياهپوست بودنش را به او يادآواري كند. چون الان ديگر يك شهروند آمريكايي شده و درست از همان حقوقي برخوردار است كه آبراهام لينكلن‎)‎رئيس جمهوري كه فرمان آزادي برده ها را داد‎(‎ از آن برخوردار است يا توماس جفرسون سومين رئيس جمهور آمريكا كه الان از روي دلارهاي آمريكايي، مثل ژوكوند و با معصوميتي ليبرالي به ما لبخند مي زند. همه منتظرند كه ببينند آيا انتخابات امسال آمريكا تبديل به نقطه عطفي در تاريخ اين كشور و شايد جهان خواهد شد.آيا اين مرد سياهپوست پا به كاخ سفيد خواهد گذاشت. مردي از نوادگان برده هايي كه همين چند قرن پيش بادست و پاي بسته و در درون صندوقهاي چوبي به آمريكا انتقال داده شدند در حاليكه به بدترين شيوه با آنها رفتار مي شد. در آن سالهاي تاريك و سخت كه .................. ادامه مطلب


ادامه مطلب
+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

خبر فوري: مفتي جنايتكار سعودي به درك واصل شد

و انها علاوه بر بار سنگین گناهان خود , گناهان هر که را گمراه کرده اند نیز به دوش می کشند و در روز قیامت از انچه دروغ بسته اند سوال خواهند شد.
سوره عنکبوت آیه 13

شناسنامه ننگين پدر معنوی تکفیری ها

مرگ عبد الله بن جبرین، مشوّق انفجار مرقد امامین عسکریین علیهما السلام.به گزارش «سلام شيعه» سایت رسمی عبد الله بن جبرین ديروز (دوشنبه)۲۲تیر ماه ۱۳۸۸خبر مرگ ابن جبرین را در اثر بیماری اعلام کرد. ابن جبرین پدر روحی و معنوی تکفیری های تروریست و بارزترین و برجسته ترین مفتی تکفیري مملکت آل سعود بود که فتاوای او بر ضدّ مسلمانان شیعه جنگ و جدل بسياري را بر انگیخت و باعث ريختن خون بی گناهان بسیاري گرديد.
از فتاوای او منجمله جواز تخریب حرم ائمه اهل بیت علیهم السلام است که در پی آن تندروهای وهابی و سلفی به پيروي از اين فتوای گمراه کننده مرقد امامین عسکریین علیهما السلام را منفجر ساختند، و همچنين نیروهای امنیتی عراقی گروهکهای بسیاری که منتسب به این معدوم جنایتکار بودند را در آشیانه هایشان در استانهای مختلف عراق از جمله دیاله و موصل و دیگر شهرهای مقدّس دستگیر کردند.
و نهايتاً ابن جبرین كه در پی وخامت بیماری اش از ریاض به آلمان رفته بود، به دليل دادخواست وكلاي شيعيان در آلمان و به اتهام تکفیر و تشویق به قتل و نابودی شیعيان مجبور به فرار از آلمان شد و به ریاض بازگشت تا محکومیتش در این قضیه حکّام آل سعود را به دردسر نیندازد.
سخنی با ابن جبرین در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

در یک اقدام جدید از سوی دولت و روحانیون عربستان سعودی، بخش گسترده‌ای از نقش حضور پر رنگ امام علی(ع) در تاریخ اسلام در کتب‌ تاریخی و مرجع عربستان، حذف شد.
به گزارش تشیع‌نیوز این کار که از پانزده سال پیش آغاز شده بود، هم‌اکنون به مرحله‌ای رسیده است که حتی مستندات برادران اهل‌تسنن درباره نقش مؤثر حضرت علی(ع) نیز حذف شده
و هم‌اکنون نسل‌های جوان عربستان، حتی سایه‌ای از نام آن حضرت را نمی‌توانند در کتب مرجع یا تاریخی خود پیدا کنند.
این گزارش می‌‌افزاید، در کتاب‌ فروشی‌های عربستان، همه کتاب‌هایی که نامی از آن حضرت و نقش ماندگار ایشان در تاریخ اسلام است، جمع‌آوری شده است و احادیث جعلی جایگزین آن‌ها شده است.
علی‌ ستیزی روحانیون وهابی که از آغاز شکل‌گیری حکومت کنونی عربستان با کارهای مرموزانه انگلیس آغاز شده بود، هم‌اکنون به تحریف واقعی رخدادهای تاریخی و حقایق انکارناپذیر رسیده است.
کتاب‌هایی هم‌چون تفسیر طبری نیز که به نقش مولای متقیان امام علی(ع) اشاره داشته‌اند، جمع‌آوری، و نسخه‌های جدیدی که نام آن حضرت در آن سانسور شده، جایگزین شده است.
هم‌چنین، این اقدام دولت عربستان، به کتابخانه‌های این کشور نیز تسری پیدا کرده است، و ارسال کتاب از لبنان و دیگر کشورهای عربی به این کشور با موضوع تاریخ اسلام، به شدت زیر نظر مأموران ممیزی عربستان است.
آن‌ها همچنین لو‌ح‌های فشرده در این زمینه را جمع‌آوری کرده و لوح‌های فشرده جدیدی که نقش حضرت در آن‌ها سانسور شده است، به بازار عرضه می‌کنند.
هم‌چنین دولت عربستان، برخی از سایت‌های شیعی را نیز با همکاری برخی شرکت‌های مجازی آمریکایی فیلتر می‌کند.
گفتنی است این کارها در حالی انجام می‌گیرد که روز گذشته و در هفته جاری، بالاترین و مفصل‌ترین جشن‌های میلاد علی‌ابن‌ابیطالب توسط شیعیان علی(ع) برگزار شده است.

+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

خطر ناک...                                                                               خطرناک...

هرگاه بحث در مورد تحریفات در کتابهای اهل سنت می شود از ما اسرار و از اهل سنت امتناع  ولی اینک با استناد به تصویر ازسایتهای خود اهل سنت ثابت میکنیم در کتابهای آنان تحریفات بزرگی صورت گرفته...

متاسفانه هر از چندگاهي در كتب أهل تسنن ميبينيم كه أگر چيزي مخالف با مصالح آنها باشد سعي در حذف وتحريف آن ميكنند كه اين عادت وهابيان است به خاطر ترس از حق وحقيقت دست به اين كارهاي زشت ومنافي أخلاق وأمانت علمي ميزنند

دوستان عزیز برای صحت و تحقیقی بودنَ عکس ها آنها را در اندازه بزرگ ارائه نمودیم آنها را با هم ديگه در ادمه مطلب با توضیحات می بینیم: 

البته قابل ذکر است این عکس ها همه از خود کتب گرفته شده و کامپیوتری نیست...


ادامه مطلب
+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

 و من كان فى هذه اعمى فهو فى الاخره اعمى و اضل سبيلا(۱)

كسى كه در اين جهان (از ديدن چهره حق ) نابينا باشد، در جهان آخرت هم نابينا و گمراه تر خواهد بود

البته به عقیده خود وهابیت

                  

امام خمینی (ره):هنوز که هنوزه حتی کشور های خارجی برای ایشان بزرگداشت برگزار می کنند و از ایشان به بزرگی یاد میکنند و...
مقام معظم رهبری(مد ظله عالی):حزب الله لبنان پیروزی خود را مرهون راهشگایی ها و راهنمایی های  ایشان می داند و...

               

عبد العزیز بن عبدالله آل شیخ(مفتی سابق اعظم سعودی)-عبد العزیز بن باز(مفتی اسبق)
به فتوای این دو خبیث هزاران هزار شیعه محب اهل بیت به خاک و خون کشیده شده اند.

قابل توجه عزیزانی که می گویند  مگر زیبایی ظاهری دلیل بر حقانیت است؟
احتراما عرض می کنیم خیر به هیچ وجه اینطور نیست و شیعه هیچگاه چنین عقیده ای نداشته و ندارد.
فقط دلیل بیان اینگونه بحث ها این است که وهابیت قائل است قرآن نباید تفسیر شود وخلاف ظاهر در قرآن وجود ندارد و باید به ظاهر قرآتن اکتفا شود. و ما می گوییم اگر قرآن فقط ظاهرش ملاک باشد(بنا به گفته وهابیت)-که این طور نیست-شما در آخرت گمراه تر خواهید بود.
درهمین خصوص خواندن حکایت زیر خالی از لطف نیست:

یک حکایت زیبا از ضایع شدن بن باز در برابر استدلال زیبای مرحوم حکیم 
مرحوم آيه الله العظمى سيد محسن حكيم قدس سره كه مرجع شيعيان و زعيم حوزه علميه نجف بود، در سفرى كه به عربستان داشت ، در جلسه اى با « بن باز » مفتى آن روز آن كشور (كه نابينا بود) مواجه شد.
بن باز، ظاهرا به ديدن آقاى حكيم رفته بود ولى در واقع قصد داشت با ايشان جدال كند و افكار وهابيگرى خود را مطرح نمايد.
در اين جلسه ، بن باز، از آيه الله حكيم پرسيد: شما شيعيان چرا به ظواهر قرآن عمل نمى كنيد؟
 آيه الله حكيم در جواب گفتند: اين ديدار جاى چنين صحبت هايى نيست ، بگذاريد به احوالپرسى برگزار شود. بن باز، سماجت كرده و خواستار دريافت جواب شد. آيه الله حكيم ، ناچار به بن باز گفتند: اگر قرار باشد به ظاهر قرآن تكيه كنيم و همان را معيار عمل به آن قرار دهيم ، بايد معتقد شويم كه شما به جهنم خواهيد رفت !
 بن باز، با تعجب پرسيد چرا؟ آيه الله حكيم گفتند: چون قرآن مى فرمايد: و من كان فى هذه اعمى فهو فى الاخره اعمى و اضل سبيلا(؛سوره اسراء، آيه 72 ((كسى كه در اين جهان (از ديدن چهره حق ) نابينا باشد، در جهان آخرت هم نابينا و گمراه تر خواهد بود)). و شما كه از دو چشم نابينا هستيد، طبق ظاهر اين آيه بايد در آخرت هم نابينا باشيد و در زمره گمراهان كه اهل جهنمند، قرار بگيريد. بنابراين ظاهر بسيارى از آيات قرآن مقصود نيست !
بن باز گفته بود اگر قرار است حضرت علي چشمهايم را شفا دهد اصلا نمي خواهم اين چشم ها بينا شود . اين قدر بغض اهل بيت در دل اين مفتيان وهابيت هست و ببينيد خدا به چه روز آنها را انداخته .


۱-سوره اسراء، آيه 72
+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

کنفرانس شیعه شناسی توسط سران استکبار و شیعه شناسان صهیونیسم سال 1365در تلاویو برگزار شد.


آن ها در کنفرانس شیعه شناسی که در تلاویو برگزار کردند به این نتیجه رسیدند که مذهب شیعه سه نقطه قوت بسیار مهم دارد که با وجود این آنها نمی توان مذهب شیعه را به تسخیر در آورد.لذا تصمیم گرفتند با اجرای نقشه های شیطانی این سه نقطه قوت را از شیعه بگیرند .
1-اعتقاد به نهضت امام حسین(علیه السلام)و روحیه ستیزه جویی با ظلم وظالم و شهادت طلبی:
چرا که شیعیان با اعتقاد به همین اصل نتوانستند بر شاه و اربابان او پیروز شوند و با تمام وجود به استقبال شهادت می رفتند.
2-اعتقاد به مرجعیت و پیروی از ولایت فقیه:
درطول تاریخ تشیع,مراجع تقلید بیشترین تاثیر را بر بسیج مردم داشته اند و با صدور یک حکم زمامداران را منفعل و ناکار کرده اند.
3-اعتقاد به مهدویت و انتظار منجی موعود(عج):
براساس این اصل اعتقادی شیعه هیچ زمامداری را شایسته رهبری نمی داند و معتقد است تا امام زمان (عج)نیاید عدالت برقرار نخواهد شد و باید تلاش کرد تا زمینه برای ظهور آن حضرت(عج)فراهم گردد.لذا در گردهمایی سران استکبار و شیعه شناسان صهیونیست تصمیم گرفته شد با این سه اصل سست کنند.به عنوان نمونه طرح یکی از عناصر پلیدحکومت آمریکا یعنی معاون سابق سازمان سیا قابل ذکر است.
                          :::::::::::::::::::::::::::دو نظریه::::::::::::::::::::::::::::
<<مایکل برانت>>معاون سابق سازمان سیا می گوید:(1)
(در رابطه با اولین اصل شیعیان)
یکی از موضوعات مهمی که بایدروی آن کار کنیم , موضوع فرهنگ عاشورا وشهادت طلبی است که هر ساله شیعیان با انجام یک مراسمی آن را زنده نگه می دارند.
ما تصمیم گرفته ایم با حمایت مالی از برخی سخنرانان و مداحان و برگزار کنندگان اصلی این گونه مراسم , که سودجو وفرصت طلب هستند عقاید و بنیان های شیعه و فرهنگ شهادت طلبی را سست و متزلزل کنیم و مسائل انحرافی در آن به وجود آوریم:به گونه ای که شیعه یک گروه خرافی در نظر آید.
(در رابطه با اصل دوم شیعیان)
در مرحله دوم باید مطالب فراوانی علیه مرجعیت  شیعه جمع آوری شده و به وسیله مداحان و نویسندگان سودجو انتشار دهیم و سال 2010(1389)مرجعیت را که سد راه اصلی ما می باشد تضعیف کرده و آنان را بدست خود شیعیان و دیگر مذاهب اسلامی نابود کنیم و به عبارت دیگر مرکزیت تشیع خاتمه یابد و با زور جنگ های مسلحانه بین شیعه و مخالفان شیعه , شیعه را نابود کنیم در نتیجه باقی مانده شیعیان هم پراکنده خواهند شد و درنهایت تیر خلاص را بر فرهنگ و مذهب شیعه خواهیم زد.
فوکویاما، نظریه پرداز اسرائیلی می گوید:(2)
فوکویاما، نظریه پرداز اسرائیلی در کنفرانس «شیعه شناسی» در اسرائیل، شیعه را همچون پرنده ای می داند که برای پرواز دو بال دارد و یک زره محکم که همیشه در طول تاریخ او را سرزنده و در وسط میدان مبارزه قرار داده است. بال راست آن «فرهنگ شهادت طلبی امام حسین(ع)» و بال دیگر که همیشه امید به آینده را برای شیعه زنده نگه می دارد «فرهنگ انتظار و مهدویت» است و زره ای که او را همواره در برابر ضربه ها محافظت می کند «ولایت فقیه» است. این نظریه پرداز اسرائیلی تنها راه مبارزه با جهان تشیع را طرح تضعیف و از کار انداختن این دو بال و شکستن این زره، از راه تهاجم گسترده فرهنگی می داند. لذا ضروری به نظر می رسد که با بالابردن سطح معرفت جامعه نسبت به اسلام ناب و سیره و روش معصومین علیهم السلام مبارزه ای عملی با این تهاجم فرهنگی صورت پذیرد.

--------------------------------------------------------------------------------
منابع:
1-کتاب آسیب شناسی عزاداری(مرتضی فاطمی)
-روزنامه جمهوری اسلامی5خرداد 83 
2- آسیب های محتوایی عزاداری برگرفته از نشریه آیین عزاداری (گزیده ای از نشریه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران)

+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

فراتر از فتنه

إِن يَنصُرْکُمُ اللّهُ فَلاَ غَالِبَ لَکُمْ... (آل عمران/160)

فیلم"فراتر از فتنه" در جواب فیلم موهن و ضد اسلامی"فتنه"ساخته شده است

دانلو"فراتر از فتنه" به سه زبان عربي ،فارسي و انگليسي:

English Beyond Fitna.wmv (28 mb) Beyond Fitna.flv (73 mb) Beyond Fitna.3gp (10 mb)
فارسی Beyond Fitna.wmv (45 mb) Beyond Fitna.flv (39 mb) Beyond Fitna.3gp (16 mb)
العربیة Beyond Fitna.wmv (44 mb) Beyond Fitna.flv (41 mb) Beyond Fitna.3gp (15 mb)

ماخذ گزارش : تبيان

توضیحات و جزئیات بیشتر بیشتر در مورد فیلم در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

...جندالشيطان مسئوليت حمله تروريستي در زاهدان را بر عهده گرفت...

محبين اهل بيت در مسجد علي بن ابيطالب زاهدان به خاک و خون کشيده شدند 
    شهداي عمليات تروريستي انفجار در مسجد علي بن ابيطالب (عليه السلام ) شهر زاهدان به بيش از 20 تن و تعداد مجروحان آن نيز به بيش از 55 تن رسيد.

شمار شهداي عمليات انتحاري غروب پنجشنبه 7 / 3 / 88  در مسجد علي بن ابيطالب(ع) شهر زاهدان به بيش از 20 تن و شمار زخمي‌هاي اين انفجار طبق آخرين اخبار واصله از رئيس اورژانس سيستان و بلوچستان به بيش از 80 نفر رسيده است.مسجد امام علي‌ابن ابي طالب (عليه السلام) زاهدان پس از مسجد جامع اين شهر دومين مسجد اصلي شيعيان است. اين مسجد محل اصلي گردهمايي‌هاي شيعيان اين شهر مي‌باشد به طوري كه در زمان دفاع مقدس اين مسجد محل اعزام رزمندگان به جبهه‌ها بوده است.هنوز هيچ گروه و يا جرياني مسئوليت اين انفجار را برعهده نگرفته است.شايان ذکر است  به فاصله اندكي از وقوع انفجار در مسجد علي‌بن ابي‌طالب(ع) شهر زاهدان كه ساعتي پيش رخ داد، يك بمب در حوالي اين مسجد كشف و خنثي شد.

 

برخي سوابق عمليات تروريستي در سيستان و بلوچستان در ادامه مطلب:

اين تصاوير گوشه اي از جنايت اخير سلفي هاي وهابي است که در شام غريبان شهادت حضرت صديقه کبري ، فاطمه زهرا (سلام الله عليها ) در مسجد علي بن ابيطالب زاهدان به وقوع پيوست .

 

شما و اربابتان هزاران شيعه ي محب اهل بيت را قتل عام كرديد بخنديد بخنديد عيبي نداره ما هم خدايي داريم !!!

بقیه تصاویر را بزرگ در ادامه مطلب مشاهده نمایید


ادامه مطلب
+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

در قرن حاضر شیعه است که در کوچه پس کوچه های غربت،غریب است و دشمن تا توانسته خود را تجهیز کرده و به شیعه تاخته است-مشکلی که در قرن حاضر وجود دارد اینکه سطح اطلاعات دینی جوانان ما به درصد پایینی رسیده  در حالیکه دشمنان تشیع با تلاشی بیش از بیش بر این هدفند که مذهب تشیع را با واردکردن شبهات اعتقادی و دینی و...... به  انزوا  بکشانند و عقائد شوم خویش را به ما و جوامع القا کنند لذا باید هوشیار بود و نگذاریم بدعت گذاران بر ما سیطره یابند و دل به روز وصل داده و منتظر موعودمان باشیم که او خواهد آمد و....
دانلود برنامه با حجم (2.62mb)


توضیحات در مورد نرم افزار پاسخ به شبهات وهابیت
در ادامه

+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

متن فتوی حلال بودن خون شیعه توسط ابن جبرین،عالم وهابی...

مسلماً من ذبح آن رافضی را حلال نمیدانم ...این رافضیان غالباً مشرک هستند و علی بن ابی طالب را دائما در سختی و آسانی حتی در عرفات و طواف و سعی صفا و مروه می خوانند و فرزندان او را امامانشان می خوانند همانطور که بارها از آنان شنیده ایم و این بزرگترین شرک و ارتداد از اسلام است.خدا شرّشان را کم کند و صلّی الله علی محمد و آله و صحبه و سلّم!!!

متن فتوای تکفیر شیعیان

بسیاری از جاهلان اهل سنت تقریب بین سنی و شیعه را باور کرده اند!... در حالی که آن دعوت باطلی است!

مذهب اهل سنّت و مذهب شیعه دو ضدّی است که با هم جمع نمی شوند و نزدیک ساختن این دو جز با دست

کشیدن از اصول مذهب سنت یا از بعضی از آن یا سکوت در مورد بطلان رافضه ممکن نیست، و این مطلب

 (سکوت کردن در مورد بطلان عقیده رافضیان) به کلّی از صراط مستقیم منحرف است

( عکس های قتل و عام شیعیان در ادامه)


ادامه مطلب
+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

چرا؟

برای چه؟

چه دینی؟

چه آینده ای ؟

چه مسلکی ؟

به کدامین هدف؟

                   

بقیه عکس ها در ادامه:


ادامه مطلب
+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

عکس ها با کیفیت بالا است جهت مشاهده عکس ها با کیفیت بالا , کافی است تصاویر را در سیستم خود ذخیره و سپس عکس ها رامشاهده نمایید.

 

+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

عکس ها با کیفیت بالا است جهت مشاهده عکس ها با کیفیت بالا , کافی است تصاویر را در سیستم خود ذخیره و سپس عکس ها رامشاهده نمایید.

   

   

     

   

 

+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

فرقه قادیانیه فرقه‏اى مدعی در مباحث مهدویت

قادیانیه فرقه دست ساخته استعمار انگلیس است که برای تضعیف قدرت مسلمانان در جهان خصوصا منطقه هند و پاکستان و به منظور انحراف افکار مسلمانان و به یغما بردن منابع طبیعی آنها به وجود آمد. همان طور که خواهد آمد هدف این فرقه جز خدمت به استعمار انگلیس و وادارکردن مردم آن خطه به تمکین در برابر خواسته های آنها نیست.

موسس این فرقه غلام احمد قادیانى است. غلام احمد در سال 1839م در روستایى به نام قادیان از شهرستان گرداس پور پنجاب از ایالت‏هاى هند متولّد شد و در سال 1908میلادی در شهر لاهور در پاكستان از دنیا رفت و جسد او به قادیان منتقل و در آنجا به خاك سپرده شد.(1)

غلام احمد بیشتر وقت خود را صرف فراگیرى علوم اسلامى، مباحثات علمى و موعظه مردم مى‏كرد. منطق، فلسفه، علوم دینى وادبى را نزد اساتید خود فرا گرفت، و علم طبابت را نزد پدرش كه طبیب ماهرى بود آموخت.(2)

وى زمانى كه كشیشان مسیحى به تبلیغات گسترده‏اى در شبه قاره هند اقدام كرده بودند، به مبارزه با آنها پرداخت و در این باره كتاب "براهین احمدیه" را به نگارش درآورد.غلام احمد تألیفات زیادى داشته و متجاوز از هفتاد جلد كتاب، رساله و مقاله به زبان اردو، عربى و فارسى از وى بر جاى مانده است كه در مجموعه‏اى به نام "روحانى خزائن" در بیست و دو جلد گردآورى شده و توسط پیروان وى در پاكستان به چاپ رسیده است.

برخى از مهم‏ترین كتاب‏هاى وى عبارتند از: "براهین احمدیه" در اثبات حقانیت قرآن، پیامبر و دین اسلام، "سیرة الابدال" درباره علامات و نشانه‏هاى عبادالرحمن؛ "مواهب الرحمن" در بیان معجزات و عقاید غلام احمد و حمایت‏هاى الهى از وى؛ "نجم الهدى" در معرفى غلام احمد و دلایل دعوت و بعثت وى؛"حقیقة المهدى" حاوى دلایل مسیح و مهدى بودن غلام احمد؛ "لُجّة النور" مشتمل بر رساله‏ها و نامه‏هاى وى براى علماى عرب، شام، عراق و خراسان؛ "خطبه الهامیه" بیانگر الهامات و وحى خداوند بر او و مطالبى در مورد دلایل بعثت وى و این كه او مسیح موعود است؛ "اعجاز مسیح" در تفسیر سوره حمد؛ "تبلیغ اسلام" حاوى نامه‏هاى وى به بزرگان عرب و فارس، تأیید دولت انگلستان، تبلیغ، دعوت و پذیرش مردم نسبت به سخنان و ادعاهاى وى.

تاریخ پیدایش احمدیه به سال 1889میلادی برمى‏گردد كه وى در سن چهل سالگى اعلام كرد مورد وحى و الهام الهى قرار دارد و از كسانى است كه خداوند هر صد سال یكى از آنها را برمى‏انگیزد تا دین اسلام را تجدید كند و ادعا كرد كه از طرف خداوند مأمور است از مردم بیعت بگیرد.وى مدعى بود مخالفانش به صورت غیر طبیعى كشته خواهند شد و نیز مدعى بود كه هنگامى كه بیمارى طاعون انتشار یافته بود، به واسطه او بیماران به صورت معجزه آسا شفا یافته‏اند، و این امور را دلیل بر حقانیت خود مى‏دانست.(3)
پی نوشت ها:

1 - روحانى خزائن، حقیقة الوحى:ج22، ص703.

2 - حقیقة الوحى، پاكستان، ربوه ظاهر عاملى، شیخ سلیمان دفع اوهام، توضیح المرام فى الرد على القادیانیة، بیروت غدیر، ص 19.

3- مقاله "فرقه احمدیه قادیانیه"، اسماعیل آذری نژاد

منبع : پايگاه اطلاع رسانی اخبار شيعيان

+  نوشته شده به قلم الشيعه | 

متن فتوی حلال بودن خون شیعه توسط ابن جبرین،عالم وهابی...


مسلماً من ذبح آن رافضی را حلال نمیدانم ...این رافضیان غالباً مشرک هستند و علی بن ابی طالب را دائما در سختی و آسانی حتی در عرفات و طواف و سعی صفا و مروه می خوانند و فرزندان او را امامانشان می خوانند همانطور که بارها از آنان شنیده ایم و این بزرگترین شرک و ارتداد از اسلام است.خدا شرّشان را کم کند و صلّی الله علی محمد و آله و صحبه و سلّم!!!

متن فتوای تکفیر شیعیان


بسیاری از جاهلان اهل سنت تقریب بین سنی و شیعه را باور کرده اند!... در حالی که آن دعوت باطلی است!
مذهب اهل سنّت و مذهب شیعه دو ضدّی است که با هم جمع نمی شوند و نزدیک ساختن این دو جز با دست
کشیدن از اصول مذهب سنت یا از بعضی از آن یا سکوت در مورد بطلان رافضه ممکن نیست، و این مطلب
 (سکوت کردن در مورد بطلان عقیده رافضیان) به کلّی از صراط مستقیم منحرف است

اعلام رسمى جهاد بر ضدّ شيعة 


از شيخ عبد الرحمان براك از مفتيان سعودى استفتا شده: «هل يمكن أن يكون هناك جهاد بين فئتين من المسلمين (أي: السنة مقابل الشيعة؟».
آيا امكان جهاد ميان اهل سنت و شيعه وجود دارد؟
وى پاسخ داده: «... إن كان لأهل السنة دولة وقوة وأظهر الشيعة بدعهم ، وشركهم ، واعتقاداتهم ، فإن على أهل السنة أن يجاهدوهم
بالقتال.... سايت المنجد، سوءال شماره 10272.
اگر اهل سنت داراى دولت مقتدى باشند و شيعه برنامه شرك‏آميز خود را اظهار نمايند (مانند اعتقاد به وصايت على عليه‏السلام بعد از پيامبر گرامى و مراسم عزادارى براى امام حسين عليه‏السلام و توسل به امير المؤمنين و حسين عليهماالسلام ). در اين صورت بر اهل سنت واجب است كه عليه شيعه اعلام جهاد نموده و آنان را به قتل برساند.

همايش ضد شيعى در عربستان 


به گزارش «المرصد العراقى»، سلمان بن عبد العزيز امير منطقه رياض در اين همايش كه 5 مهر 86 در رياض تشكيل شد و در آن مفتيانى چون صالح الفوزان، عبد اللّه بن جبرين، ناصر العمر، وبرخى از چهره‏هاى مشهور ضد شيعى ديگر در اين همايش شركت داشتند حاضر بود.

قتل شيعيان برمسلمانان واجب است! 


بلال عبدالله پزشك عراقى: كشتار وقتل شيعيان بر هر مسلمانى واجب است.
بلال به شدت از انگليسى ها و آمريكايى ها بدش مى آمد ولى اگر يك شيعه در عراق به قتل مى رسيد، او شادمان تر مى شد. بنابراين گزارش اين تروريست عراقى همچنين تعداد زيادى نوار صوتى سخنرانى هاى ابومصعب الزرقاوى را به همراه خود داشته است.
يكى از دوستان پزشك عراقى متهم به فعاليت هاى تروريستى در لندن از شيعه ستيزى وى سخن به ميان آورد.
به گزارش شيعه نيوز به نقل از عصر ايران، شريز ماهر از دوستان بلال عبدالله پزشك عراقى و يكى از افرادى كه قصد اجراى عمليات هاى تروريستى در شهر لندن داشتند گفت كه بلال به شدت از انگليسى ها و آمريكايى ها بدش مى آمد ولى اگر يك شيعه در عراق به قتل مى رسيد، او شادمان تر مى شد!
ماهر كه خود نيز تا پيش از اين عضو يكى از گروه هاى افراطى بوده است، اضافه كرد: او هميشه مى گفت كه كشتار وقتل شيعيان بر هر مسلمانى واجب است.
بنابراين گزارش اين تروريست عراقى همچنين تعداد زيادى نوار صوتى سخنرانى هاى ابومصعب الزرقاوى را به همراه خود داشته است.
اين پزشك عراقى هم اكنون به اتهام فعاليت هاى تروريستى در انگليس در بازداشت به سرمى برد. 

 250 ميليارد دلار سرمايه گذارى سعودى براى ضربه زدن به شيعه 


تاجر سعودى فاش كرد : 250 ميليارد دلار سرمايه گذارى سعودى براى ضربه زدن به شيعه 250 ميليارد دلار سرمايه گذارى سعودى براى ضربه زدن به شيعه !
تاريخ مخابره خبر/: 28/12/85/
منبع خبر : shia-news
بسم الله الرحمن الرحيم
به گزارش خبرنگار شيعه نيوز به نقل از نهرين نت: تاجر سعودى فاش كرد: ملك عبدالله مبلغ 250 ميليارد دلار را براى ضربه به شيعيان اختصاص داده است.
تاجر سعودى از خانواده سديرى است به نقل از وزير در دولت سعوديه اعلام كرد كه ملك عبدالله شخصا از امير بندر بن سلطان رئيس مجلس واز وزير خارجه سعود الفيصل درخواست كرد كه تمام سعى خود را براى رويارويى با ايران انجام دهند، وتمام اولويت هاى خاص با لبنان وعراق است.
اين تاجر كه طى سفرى در انگليس به سر مى برد اذعان كرد كه ملك عبدالله يك ماه قبل در اجتماع سرى وحكومتى در رياض اعلام كرد كه مبلغ 20 ميليارد دولار براى تاييد صدام در جنگ عراق و ايران خرج كرد.
واگر اين مبالغ سعودى نبود شيعيان در 1982 در جنگ خرمشهر بر حكم غالب مى شدند.
وهمچنين ملك عبد الله اعتراف كرد كه مبلغ 40 ميليارد دلار خرج آزادى كويت از چنگ صدام نمود.
ووى تاكيد كرد كه مملكت سعودى اماده است 250 ميليارد دولار هزينه براى مقابله با تسلط شيعيان بر حكومت انجام دهد.
ادامه داد كه: سعودى در قضيه عراق در اينده نزديك پيروز مى شود.
وهمچنين با مسلح كردن نيروهاى ارهابى و نيروهاى شيعه مخالف با حكومت فعلى (اياد علاوى) وكردهاى مخالف با ضد ايران وگروهك تروريستى مجاهدين خلق و گروهكهاى تروريستى بلوچستان در ايران باعث پيروزيهاى نيروهاى سياسى مى شود.
ودر واقع ملك عبدالله با اين تصريحات چراغ سبزى براى شيوخ وهابيه براى فتوا براى قتل شيعيان داده است. خبرنگار شيعه نيوز در كربلا: احمد موذن

و تصاویر مربوط به شیعه کشی:

عکس از کیفیت بالایی برخوردار است میتوانید عکس ها را درسیستم خود ذخیره و آنها را با کیفیت اصلی مشاهده نمایید.

+  نوشته شده به قلم الشيعه | 
آخرين مطلب ارسالي